Краткие новости

 • Дорогие родители!

  Найдите время водить вашего малыша к нам.
  это недёшево, это занимает время,
  но это Ваш вклад в вашего ребёнка и он того стоит,

  потому что самое важное в нашей жизни -
  это мы и наши дети!!!!!!!!!!!!!!!

  СПАСИБО ВАМ ЗА ТО, ЧТО ВЫ С НАМИ.

Зірки Експресії 2014

Нещодавно в ТCК «Експресія» пройшли змагання «Зірки Експресії».

Участь приймали учасники від самих маленьких до дорослих, в різних вікових категоріях та стилях ,- хіп-хоп, диско, контемпорарі, belly-dance та інш. Учасники були з різних танцювальних шкіл Черкас,-«Артес», «Наталі», «Prinses», «Експресія». Не дивлячись на те,що на танцмайданчику точилася справжня боротьба,конкурсанти підтримували один одного і була тепла, дружня атмосфера. Глядацькі місця були переповнені, підтримка батьків, родичів, друзів вражала та радувала . Під час змагань у всіх присутніх була можливість долучитися до майстер-класу з хіп-хопу , а також підняти собі настрій танцюючи запальну анімаційну програму. Феєричною новинкою конкурсу був хіп-хоп батл. Такий батл вперше проводився в рамках конкурсу в ТСК «Експресія», завдяки цьому учасники змогли приєднатися до кращої світової традиції хіп-хопу і повністю розкритися в імпровізації. Декілька слів від конкурсантів: Маленькому Давиду Кривущенко 6 років, займається хіп-хопом і диско у ТСК «Експресія» у Колісник Анастасії 3 роки. Перед конкурсом дуже хвилювався, адже перший раз приймав участь у батлі, та, переборовши хвилювання, він гарно виступив і йому дуже сподобався батл . . « На сам перед дуже допомогла побороти хвилювання підтримка батьків», каже Давид. Малеча в майбутньому обов’язково хоче ще прийняти участь в подібному заході та буде працювати над удосконаленням свого танцю. Кирил Мироненко, також займається 3 роки в ТСК «Експресія», він був учасником багатьох конкурсів , та Чемпіонатів України, але цей конкурс для нього по особливому рідний і наповнений домашньою енергетикою. Кирил має великі плани на майбутнє, а саме стати чемпіоном світу з диско і хіп-хопу,а такі конкурси допомагають йти до цілі. Кирил хотів би побажати ТСК «Експресії» старанних танцюристів і успіхів на танцювальній арені. Чернеко Люда займається belly-dance 1 рік, вона довго не могла вибрати танцювальний стиль і танцювальну школу, та відвідавши перше заняттяв ТСК «Експресія» , вона була вражена роботою тренера Наталії Кривко і не тільки залишилась, а й приймає участь у змаганні. Танці – це хобі для душі, а такі конкурси сприяють розвитку і вдосконаленню. Люда особливо відмітила останній майстер-клас, який проходив в ТСК «Експресія» по belly-dance від Оксани Пінської ,подібні заходи надихають і урізноманітнюють танцювальну діяльність.

Дякуємо всім за теплі слова!!!!!!!!!!!! За підтримку!!!!!!!!

Поздоровляємо всіх з виступом, та чекаємо в наступному танцювальному сезоні!!!!!!!!!!

Ура!!


Ура!!!!! Ура!!!!! Ура!!!!!! Две королевы из клуба " Экспрессия". Девочки, браво, браво . Вы лучшие)))))Ада и Наташенька- королевы восточного танца. Эта победа ваша и наша. Зал был в восторге, непревзойденные, милые и нежные.

"У фонтана"В субботу 24 мая на площади " Дружба народов" прошло пати " У фонтана". Море танцев, мастер классы для деток и взрослых по детским танцам , регетону, сальсе, показательные выступления, конкурсы и просто отдых для родителей и детей. Этот праздник устроил танцевальный клуб " Экспрессия". Каждую субботу с 19.00 до 20.00 мы ждем вас . Приходите , общайтесь, получайте удовольствие от танцев, солнца и лета.

Поездка в г. Киев

Недавно наша команда приехала с больших соревнований в г. Киеве. Это была чудная поездка с морем впечатлений от дороги, экскурсии на Майдан и к Золотым воротам, от чемпионата, побед и общения. Спасибо огромное организаторам Ирене и Олегу Бусь, спасибо соперникам , которые несмотря на наши события в стране приехали посоревноваться. Это поездка не просто на конкурс, это поездка, которая сделала нас еще дружнее, патриотичнее и сильнее. Спасибо всем детям, мамам, тренерам. Вы умнички))))) ( тут надо допечатать места, пришлю позже с фото вместе)

Готовимся к следующим соревнованиям, закрытию сезона)))ждем всех на тренировках)))


Больше фото...

26-27 квітня 2014 року на змаганнях з сучасних танців в м. Київ наші танцюристи досягли таких результатів :

- В категорії Хіп-Хоп соло початківці Юніори :
Кириллова Олена – ІІІ місце
Адріанова Катерина – ІV місце

- В категорії Хіп-Хоп соло початківці діти до 7 років :
Кривущенко Давид – 1 місце
Яхненко Софія – 2 місце

Медальные тесты

ЭТО БЫЛО ЗАМЕЧАТЕЛЬНО!!!!

13 апреля проходил экзамен по BELY-DANCE. Жаль, что не у всех получилось принять участие по разным причинам. Но те , кто пришли получили массу удовольствия. Девочки показали замечательное знание многих ритмов и исполнили множество композиций. Мне очень радостно было видеть начинающих, которые продемонстрировали Они не просто исполняли движения, а жили тем, что танцуют. Даже зрители из зала не удержались и стали танцевать с нами.

Спасибо всем за хорошую праздничную , добрую атмосферу за удовольствие общаться , танцевать и встречаться вместе в такое трудное для нас всех время.

Удачи на соревнованиях в Киеве!!!!!!

ВСЕХ С НАСТУПАЮЩИМИ ПРАЗДНИКАМИ. ЗДОРОВЬЯ , ЛЮБВИ, СЧАСТЬЯ, МИРНОГО И СВЕТЛОГО НЕБА И СПОКОЙСТВИЯ В ДУШЕ!!!!!!!!! ЖДЕМ ВСЕХ НА КОНКУРСЕ, КОНЦЕРТЕ, СЕМИНАРЕ И ВЕЧЕРИНКЕ В МАЕ